Szukasz niedrogiego w utrzymaniu i trwałego domu, który szybko może stanąć na Twojej działce budowlanej? Domy modułowe to idealne rozwiązanie. Stają się one coraz bardziej popularne w Polsce i nie bez powodu. Są one energooszczędne i komfortowe, a także zapewniają unikalny i nowoczesny projekt. Tutaj omówimy trzy kluczowe zalety domów modułowych i to, dlaczego są one idealnym wyborem dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Domy modułowe, coraz bardziej popularne w Polsce

Domy modułowe zyskują w Polsce coraz większą popularność ze względu na ich niskie koszty eksploatacji i trwałość. Są to domy prefabrykowane, które zostały zaprojektowane tak, aby były dostarczane w modułach i montowane na miejscu budowy. Domy te są idealne dla osób poszukujących szybkiego i opłacalnego rozwiązania dla swoich potrzeb mieszkaniowych.
Branża domów modułowych w Polsce szybko się rozwija, a coraz więcej osób dostrzega ich zalety. Obejmują one efektywność energetyczną, szybką budowę i nowoczesny design. Domy modułowe mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego stylu życia, od małych domów po luksusowe wille.

Zalety domów modułowych

Domy modułowe oferują wiele zalet, które czynią je idealnym wyborem. Główną zaletą jest koszt eksploatacji. Domy modułowe są bardzo oszczędne. Ich budowa trwa bardzo krótko, co sprawia, że już po kilku miesiącach od rozpoczęcia procesu inwestycyjnego będziecie mogli się do niego przeprowadzić. Każdy projekt daje ponadto możliwość elastycznego dostosowania domu do swoich potrzeb i budżetu, który poznacie już na samym początku.

Kolejną zaletą domów modułowych jest nowoczesny design. Wiele domów modułowych jest zaprojektowanych np. w stylu skandynawskim, co nadaje im współczesny i nowoczesny wygląd. Nade wszystko są one jednak bardzo funkcjonalne i komfortowe. Ich projekty powstały w znanych biurach architektonicznych o ugruntowanej pozycji na rynku.  

koncepcja domu modułowego z dachem dwuspadowym

Domy modułowe są również niezwykle trwałe. Ich produkcja odbywa się w zakładach prefabrykacji, w oparciu o sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów materiałów i systemów budowlanych. To czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą zdecydować się na dom o niskim zapotrzebowaniu na energię. Domy modułowe są bardziej energooszczędne niż domy tradycyjne, co pomoże Ci obniżyć koszty ogrzewania i jeszcze bardziej zmniejszyć wpływ na środowisko.

Katalog gotowych projektów

W katalogu gotowych projektów NORTHOUSE znajdziesz wiele propozycji, z których każda może zostać dodatkowo poddana adaptacji pod Twoje indywidualne potrzeby.  

Istotnym wyróżnikiem naszych modeli domów modułowych jest konsekwencja w zachowaniu prostej formy oraz maksymalnym wykorzystaniu światła dziennego. Ponadto przyjazne kolory oraz naturalne materiały czynią nasze propozycje wyjątkowo komfortowymi i estetycznymi.

Twój dom może zostać również zaprojektowany od początku według indywidualnych wytycznych. Jest to wyłącznie Twoja decyzja, którą w szczególnych wypadkach warto również rozważyć.

Szybka wycena i szybka realizacja domów modułowych

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem domu modułowego, to po prostu skontaktuj się nami i poproś o szybką wycenę konkretnego modelu. Chętnie też odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące technologii, w jakich realizujemy nasze projekty.  

W zależności od tego, w jakim zakresie Twoja działka jest przygotowana do inwestycji, czas budowy domu potrwać może nawet tylko kilka tygodni. Dzieje się to za sprawą procesu budowlanego, który w dużym stopniu przeniesiony został na linię produkcyjną zakładu prefabrykacyjnego. Stamtąd poszczególne jego moduły – takie jak ściany, stropy, dach – dostarczamy na budowę, gdzie odbywa się bardzo sprawny proces ich montażu i wykończenia.   Podczas budowy Twojego domu, będziesz na bieżąco informowany o postępie prac. Czynimy wszelkie starania, abyś przez cały czas miał wiedzę o postępie prac, bez uciążliwego odciągania Cię od Twoich spraw zawodowych i prywatnych.

Domy modułowe Northouse w Polsce i zagranicą

Domy modułowe Northouse dostępne są w całej Polsce, a także zagranicą. Realizujemy inwestycje na terenie Europy.

Zobacz nasze realizacje w Wiedniu, domy modułowe w Bielsku-Białej, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i innych miejscowościach. Śledź nas na facebook’u i przyjedź na najbliższe dni otwarte, podczas których prezentujemy nasze aktualne projekty.

dom modułowy energooszczędny o zwartej bryle i dachu dwuspadowym, widok na ścianę szczytową

Domy modułowe, podsumowanie

Domy modułowe stają się coraz bardziej popularne w Polsce ze względu na ich niskie koszty eksploatacji i trwałość. Oferują one wiele zalet, w tym efektywność energetyczną, szybką budowę, nowoczesny design i opłacalność. Dodatkowo, domy modułowe można dostosować do każdego stylu życia i budżetu.

Jeśli szukasz taniego w utrzymaniu i trwałego domu, który jest łatwy w budowie, domy modułowe są idealnym wyborem. Są one energooszczędne, przyjazne dla środowiska i zapewniają nowoczesny design. Skontaktuj się z nami dzisiaj i uzyskać szybką wycenę oraz odpowiedzi na Twoje pytania!